Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ortalama 1-3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Siparişlerinizin kargoya teslim edilmesi sonrasında yaşanabilecek gecikmelerden kargo şirketi sorumludur.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo çıkışı yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından ''Atlantik Doğa Sporları'' garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir e-mail ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.atlantikav.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadir olsa da birden fazla tüketicinin aynı ürünü alması söz konusu olabilir ve ürün stoklarda tükenebilir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Detaylı bilgi ve her türlü sorularınız için telefon numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

0212 665 20 88 
0212 665 20 89
0553 665 20 89

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.