Yasal Uyarı İlgili yasa gereği bu kategoride bulunan ürünlerin web sitesi üzerinden satılması yasaktır. Gerekli belgeler ile birlikte mağazalarımızı ziyaret ederek satın alabilirsiniz. (4).jpg (39 KB)

Toplam 280 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 12 ... 24

Av tüfekleri genel olarak; ya iki bitişik namlu, ya da tek namluludur. Teknoloji ve avcılık sporu ilerledikçe, modern ve kapasiteleri yüksek yivsiz av tüfekleri üretilmeye başladı. Almak istediğiniz av tüfeğini; kalibre, namlu boyu ve şok parametreleri, tercih ettiğiniz avlara göre seçtikten sonra tüfeğin mekanik özelliklerinin ardından en önemli kısmı kundak (dipçik) ve el kundağıdır. El kundağı tüfeği iyi kavramak için önemli olduğundan, elinizin büyüklüğüne ve parmak uzunluğuna uygun kalınlık ve yapıda olanı seçilmelidir. . Yarı otomatik tüfekler, tek kırma tüfekler, süperpoze tüfekler, pompalı tüfekler, çifte ve son zamanlarda üretim çeşitliliği artan şarjörlü tüfekler 10 yıllık mağaza tecrübemiz ve misyonumuz olan müşteri memnuniyeti önceliğimizle en uygun ve kaliteli ürün çeşitliliğini onlarca markayla sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Yivsiz Av Tüfekleri; Av da atıcılık sporunda kullanılan namlularında yiv-set bulunmayan tüfeklerdir. Almak istediğiniz av tüfeğini; kalibre, namlu boyu ve şok parametreleri, tercih ettiğiniz avlara göre seçtikten sonra, tüfeğin mekanik özelliklerinden sonra en önemli kısmı ahşap aksamları olan kundak (dipçik) ve el kundağıdır. El kundağında tüfeği iyi kavramak için önemli olduğundan, elinizin büyüklüğüne ve parmak uzunluğuna uygun kalınlık ve yapıda olanı seçilmelidir. Yarı otomatik tüfekler, Tek kırma tüfekler, Süperpoze tüfekler, Pompalı tüfekler, çifte ve son zamanlarda üretim çeşitliliği artan Şarjörlü tüfekler,10 yıllık mağaza tecrübemiz ve misyonumuz olan müşteri memnuniyeti önceliğimizle en uygun ve kaliteli ürün çeşitliliğini HATSAN, ARMSAN, ATA, SARSILMAZ, WINCHESTER, HUĞLU, YILDIZ gibi binlerce markayla en uygun fiyat ve kaliteyle hizmetinize sunuyoruz. Her bütçeye uygun şarjörlü av tüfeği, Yivsiz av tüfeği, Pompalı tüfek çeşitleri, Otomatik av tüfekleri En iyi fiyat garantisi ile en kaliteli ürünler Atlantikav’da !

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.